Laserový odpočúvací systém

Potrebujete odpočúvať?

Nedokážete sa dostať do miestnosti a umiestniť v nej mikrofón?

Riešením je náš laserový systém monitorovania miestností.

Potrebujete tajne odpočúvať? Operátor sa nemôže dostať do odpočúvanej miestnosti, aby umiestnil mikrofón? Riešením takéhoto problému je náš laserový systém monitorovania miestností.

Tento systém umožňuje operátorovi vykonať nedetekovateľnú odposluchovú operáciu zvonku budovy. Systém pracuje na princípe vysielania neviditeľných infračervených lúčov na okno cieľovej miestnosti. Sklo okna jemne vibruje zvukovými vlnami, ktoré sú vyvolané rečou vnútri miestnosti. Lúč sa odráža od skla okna podľa fyzikálnych zákonov, t.j. uhol odrazu sa rovná uhlu dopadu. 

Odrazený lúč, modulovaný sklom okna, je zaznamenaný prijímačom a konvertovaný na elektronický signál, ktorý je ďalej filtrovaný, zosilnený a pokračuje do dvojcestnej záznamovej jednotky. Digitálna záznamová jednotka môže byť pripojená ku zosilňovač s DNR reproduktorom alebo ku bezdrôtovému head-setu. Vysielač lúča aj jeho prijímač sú zabudované do tiel klasických zrkadlových fotoaparátov, čím zabezpečujú ideálne krytie. Kompletná sada sa dodáva vo fotobrašni so vstavaným zosilňovačom a bezdrôtovým head-setom. Navyše sada obsahuje dva vysokokvalitné statívy, dve statívové hlavy s nastaviteľným pohybom po osiach X/Y a samostatný tónový detektor.

Technické údaje a špecifikácia (ENG / SVK)